Pohon s vyhlížejícím výhledem Parsun F15.

řízení - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-01030004 sestava lanka plynu
2 F15-01000014 trubice, vlnitý plast
3 GB/T889-M10x1.25 pojistná matice m10x1,25
4 GB/T6171-M10x1.25 matice m10xl.25
5 F15-01000013 deska, orientace rukojeti
6 F15-01000011 podložka, rukojeť (nízká)
7 F15-12000011 značka 11
8 F15-00000007 rukojeť, řadicí páka
9 F15-00000011 článek, řadicí tyč
10 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
11 F15-00000012 pružina, svorka
12 F15-00000009 podložka, vlna
13 F15-00000008 trubka, příruba
14 GB/T5783-M6x30 šestihranný šroub M6x30
15 F15-01000012 podložka, nylon
16 F15-01000008 podložka
17 F15-01000009 podložka, vlna
18 F15-01000007 Bush, rukojeť
19 F4-08000105 známka5
20 F4-08000104 známka4
21 GB/T91-ΦI.6x12 kolík, závlačka Φ1, 6x12
22 F15-01030200 šroub
23 F4-01090401 zarážka, zavěšení lana
24 F4-01090400 sestava spínače zastavení motoru
25 GB/T848-10 malá podložka 10
26 GB/T827-2x5 nýt, půlkruh 2x5
27 F4-01090301 rukojeť, rukojeť řízení
28 F4-01090302 guma, rukojeť
29 GB/T820-M5x25 šroub m5x25
30 F4-01090300 sestava rukojeti řízení
31 F4-01090303 kontrolka plynu
32 F4-01090007 spriing, kompresioin
33 F4-01090006 keř
34 F15-01030005 pobyt
35 GB/T5783-M6x20 šestihranný šroub M6x20
36 F15-01030001 rukojeť řízení
37 F15-01030100 páka, sestava škrticí klapky
38 F4-01090003 tření

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se