Sprängskiss toppkåpa Parsun F6A utombordare.

Toppkapslingsenhet - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 F6-06000000 toppkapslingsenhet
2 F6-06000004 omslag. topp kåpa
3 F4-08000005 mark5 f5a
3 F8-08000008 Mark 6 f6a
4 F15-12000001 vänster märke. topp kåpa
5 F15-12000002 rätt märke. topp kåpa
6 F6-06000001 topp kåpa
7 GB/T97.1-5 bricka 5
8 GB/T818-M5x14 skruva. panhuvud m5x14
9 T36-06000003 främre pothook
10 GB/T6170-M5 mutter m5
11 GB/T5783-M6x20 Bult m6x20
12 GB/T97.1-6 bricka 6
13 F6-06000002 täta
14 F4-08000019 markera 19

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se