Sprängskiss styrning Parsun F6A utombordare.

Styrning - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 F4-01090300 styrhandtag
1 GB/T91-1.6X12 låsstift 1,6x12
2 F4-01090302 sudd. styrhandtag
3 F4-01090301 grepp. styrhårdvara
4 F4-01090303 indikatorreglage
5 GB/T827-2x5 Rinet ll2x5
6 GB/T820-M5x25 skruv m5x25
8 F4-01090003 friktion. styrhandtag
9 F6-01020100 spak. strypa
10 T15-01020002 fast platta
11 GB/T818-M5X12 skruv m5x12
12 GB/T848-10 liten bricka 10
13 F4-01090007 fjäder
14 F4-01090006 bussning
15 F6-01020001 styrhandtag
16 GB/T899-M6x14 pinnbult m6x14
17 F4-01090200 bult. friktionsjustering
18 F6-01000002 över
19 F6-01000001 ushing. styrhandtag
20 F6-01000003 teering handtag täckmontering
21 F6-04000025 bussning
21 GB/T889.1-M6 låsmutter m6
22 F25-05000016 klämma
23 F6-01020200 gasreglaget
24 F6-04000022 fixeringsplatta. accelerograf
25 F6-04000024 remskiva. passivitet
26 F6-04000023 remskiva. kör
28 GB/T96-6 stor bricka 6
29 GB/T5783-M6X35 Bult m6x35
30 GB/T97.1-6 bricka 6
31 GB/T5783-M6X10 Bult m6xio
32 F15-07000016 gemensam. accelerografkontroll
33 F6-04000027 länkstång. accelbrograph-kontroll
34 F6-04000028 gummikåpa

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se