Sprängskiss startaggregat Parsun F6A utombordare.

Startaggregat - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 F6-05000010 åtdragning. kvarhållande
2 F6-04070000 startaggregat
3 F6-04070001 hölje. förrätt
4 F4-04130009 spärr
5 F4-04130010 wrest fjäder. kvarhållande
6 GB/T5783-M6x20 Bult m6x20
7 GB/T97.1-6 bricka 6
8 GB/T5783-M6x35 Bult m6x35
9 F4-04130013 kött. starta repet
10 F6-04070003 absorbator. sudd
11 F4-04130101 hantera. förrätt
12 F4-04130102 omslag. starthandtag
13 F4-04130100 starthålmontering
14 F4-04130011 tråd. förrätt
15 F4-04130014 bricka. sticka
16 F4-04130005 fjäder. volut
17 F4-04130019 whell. börja
18 F4-04130004 fjäder. kör
19 F4-04130003 spärrhaken. kör
20 F4-04130007 fjäder. tallrik
21 F4-04130006 tallrik. Prell
22 F4-04130008 bult. förrätt

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se