Sprängskisskontrollsystem Parsun F6A utombordare.

Kontrollsystem - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 F4-02000003 fjäder. redskap
1 F6-02000005-1 omslag
2 F6-02000005 hantera. växla
3 GB/T820-M5X20 skruv m5x20
4 F6-02000200 axel. förändra
5 JISB2401-P9 O ring
6 GB/T308-8 boll 8
8 GB/T5783-M5X25 Bult m5x25
9 GB/T97.1-5 bricka 5
10 GB/T91-1.6x12 stift. ccotter 1.6x12
11 F4-02000006 spak. växelstång
12 F6-02000002 stav. flytta
13 GB/T5783-M6X20 Bult m6x20
14 F4-00000005 stor bricka
15 F2.6-00000001 kontakt. växelstång "a"
16 F2.6-00000002 kontakt. växelstång "b"

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se