Sprängskyddsfäste Parsun F6A utombordare.

Konsol - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 T5-01010003 nylonpackning
2 F6-01010101 omslag. roterande fäste
3 GB/T97.1-6 bricka 6
4 GB/T5783-M6x35 Bult m6x35
5 F2.6-01050100 låst handtag
6 F2.6-01050002 komprimera fjäder
8 JB/T9740.1-M6 smörjolja m6
9 T5-01010004 övre absorberare
10 F6-01010001 sittplats. roterande fäste
11 T5-01010100 låst blockmontering
12 F4-01000003 nylonbricka
13 F4-01010000 klämfäste (höger)
14 GB/T5782-M8x140 Bult m8x140
15 GB/T5782-M6x130 Bult m6x130
16 F8-01010001 rör. bult
17 T5-01010005 nedre absorberare
18 GB/T5783-M6x12 Bult m6xl2
19 F4-01000007 vridfjäder (höger)
20 F4-01000006 vridfjäder (vänster)
21 T5-01010300 låst krokaggregat. luta
22 T5-01010002 wrest fjäder. konsol
23 T5-01010400 stödmontering
24 F4-01030103 handtag mantel
25 F8-01010105 tryckplatta
26 F8-01010103 bussning. konsol
27 F4-01020000 klämfäste (vänster)
28 F4-01010004 klämhandtag. akter
29 F4-01010005 nit. klämhandtag
30 F4-01010002 klämskruv
31 F4-01010003 klämplatta
32 GB/T6170-M6 mutter m6
33 GB/T889.1-M8 låsmutter m8
34 F4-01000002 tallrik. två hål
35 F8-01010200 tryckstångsenhet
36 F4-01050002 konisk fjäder

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se