Sprängskiss överkåpa Parsun F6A utombordare.

övre hölje - Parsun F5A / F6A

# Del namn
1 F6-00000001 gasig. motor
2 F6-02000003 gummiärm. oljeutlopp
3 F6-02000004 pressplatta
4 GB/T97.1-6 bricka 6
5 GB/T5783-M6X14 Bult m6x14
6 F4-00000001 ihålig stiftΦ9x6,5x10
7 GB/T5782-M6X40 Bult m6x40
8 F4-02040002 gummiförsegling
9 F6-02000001L vattenrör (l)
9 F6-02000001S vatten rör)
10 F4-02000011 täta. växelstång
11 F4-02000012 gummipropp. övre höljet
12 GB/T5782-M6X50 Bult m6x50
13 F6-02000101 övre hölje
14 F4-02000002 kopparbuske. övre hölje
15 F6-02000100 övre höljeenhet
16 T5-00000001 ihålig stiftΦ7.5
17 T5-00000002 ihålig stiftΦ9.5
18 GB/T893.1-22 Criclip 22
19 T5-02010001 förlängning
20 T5-02010000 förlängningsenhet
21 T5-02010002 bussning. drivaxel
22 F2.6-03020003L Gummibussning
23 T5-02000008 orienterad platta. vattenrör
24 GB/T818-M5X10 skruv m5x10

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se