Sprängskiss styrning Parsun F25 utombordare.

Styrning - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F25-01030101 gasreglaget
2 F25-01030002 rör, vågplast
3 GB/T889.2-M10X1.25 låsmutter m10x1.25
4 GB/T6171--M10X1.25 mutter m10x1.25
5 F15-01000013 plattan, handtagets orientering
6 F15-01000011 bricka, handtag (låg)
7 F15-12000011 märke 11
8 F15-00000007 handtag, växling
9 F25-00000009 länk, växelstång
10 GB/T97.1-6 bricka, vanlig 6
11 F15-00000012 fjäder, klämma
12 F15-00000009 bricka, vinka
13 F15-00000008 rör, fläns
14 GB/T5783-M6X35 sexkantsbult m6x35
15 F15-01000012 bricka, nylon
16 F15-01000008 bricka
17 F15-01000009 bricka, vinka
18 F15-01000007 buske, handtag
19 F4-08000105 märke 5
20 F4-08000104 märke 4
21 GB/T91-1.6x12 stift, spår Φ1.6x12
22 F15-01030200 Bult
23 F4-01090401 stoppare, häng repmontering
24 T15-01020003 motorstoppbrytare
25 GB/T848-10 liten bricka 10
26 GB/T827-2X5 flod, halvcirkel
27 F4-01090301 grepp, styrhandtag
28 F4-01090302 gummi, handtag
29 GB/T820-M5X25 skruvm5x25
30 F4-01090300 styrhandtag
31 F4-01090303 indikatorreglage
32 F4-01090007 fjäder, kompression
33 F4-01090006 buske
34 F15-01030005 stanna kvar
35 GB/T5783-M6X20 sexkantsbult m6x20
36 F15-01030001 handtag styrning
37 F15-01030100 spak, gasreglage
38 F4-01090003 Friktion
39 GB/T6170-M6 mutter m6
40 F25-01030001 fäste, handtag

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se