Explosionsvy Parsun F25 utombordare.

Nedre kåpan - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F15-05000023 bricka, vinka
2 F25-03010000 låsaggregat, övre kåpa
3 F25-03000015 bricka
4 F15-05000022 bussning a
5 GB/T5783-M6X30 bult sexkant m6x30
6 F25-03000006 spjäll
7 F25-03000007 bussning, spjäll
8 F25-03000002 tätning, bottenhölje
9 F15-05000003 gummipropp, kvadrat
10 F15-01000015 jacka, kabel
11 F25-03000003 gummipropp, rund
12 F25-03000013 gummipropp, onormal
13 F15-05000017 tätning, gummi
14 F25-03000014 täckbräda, nederkant
15 GB/T97.1-6 bricka 6
16 F15-05000008 klämma a
17 F15-05000033 jacka, spak
18 F25-03000005 nippel, gummi
19 GB/T5783-M6X20 bult sexkant m6x20
20 F25-03000019 fästanordning, spännfjäder
21 F15-05000026 fjäderspänning
22 GB/T5783-M6X12 bult, sexkant m6x12
23 F25-03020000 låsaggregat, övre kåpa
24 F15-05000036 bussning b
25 F15-05000009 nippel, plast
26 F25-03000001 nedre kåpan
27 GB/T93-6 bricka, fjäder 6
28 F25-00000004 stor bricka 6
29 F15-05000006 slida, vinka
30 F15-12000005 märke 5

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se