Sprängskärmskontrollsystem Parsun F25 utombordare.

Kontrollsystem - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F25-05000008 länk, accelerografkontroll
2 F15-07000016 gemensam accelerografkontroll
3 GB/T5782-M6X55 Bult m6x55
4 GB/T97.1-6 bricka 6
5 GB/T96-6 stor bricka 6
6 F15-07000012 Bush, accelerograph enforce
7 F15-07000014 remskiva, passivitet
8 F15-07000013 remskiva, kör
9 GB/T5783-M6X10 Boltm6x10
10 F15-07000011 fäste, kontrolltråd
11 GB/T5783-M6X25 Bult m6x25
12 F15-05040002 fäste, växelstång
13 F25-03030001 vippa, propp
14 F15-05040100 spak, växelstång
15 GB/T5783-M6X20 Bult m6x20
16 F15-05000031 fjäder
17 F25-03030002L växelstång l
17 F25-03030002S växelstång s
18 F15-05000035 kolonnmutter
19 GB/T6172.1-M6 mutter m6
20 F15-00000012 fjäder
21 GB/T879.4-3x20 stift, fjäder Φ3x20

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se