Sprängskiss fw kontrollbox Parsun F25 utombordare.

Fw kontrollbox - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F15-13000000W kontrollboxmontering
2 HT2.5*60 klämma
3 F15-13000200W startar swich-montering
4 F15-13000100W styrkabelmontering (5m = 16,4 ')
5 F15-11000002W tallrik, kontrollbox
6 GB/T819.2-M5X12 skruvhuvud m5x12
7 F15-13020007W gasreglage, tumning
8 F15-13000005W buske, kam
9 F15-13020006W buske, handtag
10 F15-11000001W block, gummi
11 F15-13000014W jacka, kabel
12 F4-01090401 stoppare, häng repmontering
13 F15-13000400W motorstopp swich montering
14 F15-13000203W isolerad plugg '' b ''
15 F15-13000202W isolerad plugg '' a ''
16 F15-13020001W lock, kontrollbox
17 F15-13000013W litet lock, kontrollbox
18 F15-13020005W bricka ”b”, vinka
19 F15-13020100W låst skivmontering
20 F15-13020002W Torsionsfjäder
21 F15-13020003W varje låst remskiva
22 F15-13020004W platta, remskiva fjäder
23 GB/T818-M4X6 pannskruv m4x6
24 F15-13020000W täckmontering, kontrollbox
25 GB/T5783-M8X30 Bult m8x30
26 GB/T97.1-8 bricka 8
27 F15-13000500W maskin, styraccelerograf
28 F15-13000007W bricka
29 GB/T896-6 stift, spår 6
30 F25-07000007W kontrollkabelband i "b"
31 F15-13000002W kammekanism
32 GB/T818-M3X14 pannskruv m3x14
33 F15-13000800W tumsbrytare
34 F15-13000003W tallrik
35 F15-13000004W remskiva
36 F15-13000001W växelfjäderplatta “b”
37 F15-12000016W märke 16
38 GB/T6170-M6 mutter m6
39 F15-13000008W bärbar platta, kammekanism
40 F15-13000700W växlingslänk
41 F15-13000601W justeringsfasthet
42 GB/T5783-V Bult m5x25
43 GB/T6170-M5 mutter m5
44 F15-13000300W summer
45 F15-13000602W justeringsstift
46 GB/T5287-6 stor bricka 6
47 F15-13000006W bärbar platta
48 F15-13000011W busk, växlingslänk
49 F15-13000012W fäste, kontrollbox
50 F15-12000013W märke 13
51 F15-13000015W lock, vattentätt
52 F15-13010010W block, kontrollhandtag
53 GB/T956.1-5 bricka, låst 5
54 GB/T819.2-M5X18 skruv, pannhuvud m5x18
55 F15-13010003W sylt, knapp
56 F15-13010001W kontrollhandtag
57 F15-13010002W styrhandtag
58 GB/T84.5-ST4.8X12 skruv, pannhuvud st4.8x12
59 GB/T818-M4X10 skruv, pannhuvud m4x10
60 F15-13010009W lock, kontrollhandtag
61 F15-13010005W fjäder, kompression
62 F15-13010004W del, orienteringskontroll
63 F15-13010008W platta, orienteringsdel
64 GB/T820-M6X90 skruv, pannhuvud m6x90

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se