Sprängskiss fw bottenkrok och fäste Parsun F25 utombordare.

Fw botten kåpa och fäste - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F25-03000021W vattenrör, figuration
2 F25-03000022W jacka, vattenrör
3 F25-03000100W syltmontering
4 F25-03000101W sylt
5 F25-03000102W buske, gummistopp
6 F25-03000103W bindning, sylt
7 F25-03000104W mutter, sylt
8 F25-03000023W fäste, sylt
9 GB/T97.1-6 bricka 6
10 GB/T5783-M6X20 Bult m6x20
11 GB/T84.5-ST5.5X19 skruv, pannhuvud st.5,5x19
12 F25-03000013W sylt, abnormitet gummi
13 F25-03000024W sylt “b”
14 F25-03000025W sylt, accelerografkabel
15 F25-03030003W vippa, propp
16 GB/T879.2-2X10 kolumnformad stift
17 F25-03030005W vippa, propp
18 F25-03030004W länkstång, växling
19 GB/T96-5 stor bricka 5
20 F25-05160002 fjäder
21 F15-00000012 fjäder
22 F25-03000027W tallrik, skift
23 F25-03000028W buske, begränsad tallrik
24 F25-07000005W inbindning, kontrollkabel
25 F25-07000200W styrkabelenhet (4,26m = 14 ')
26 F25-07000003W tallrik, ringent
27 GB/T5287-1985 superbricka 6
28 GB/T5783-2000 Bult m6x25
29 F25-03000029W sylt, rektangel
30 F25-05090002W c.d.i. kabelmontage
31 F25-07000006W tunn locknut
32 GB/T97.1-10 bricka 10
33 F25-01000007W tallrik
34 GB/T889.2-M10X1.25 tunn låsmutter m10x1.25
35 JASOF40424-016 O-ring
36 F25-01010012W mutter, plast
37 F25-07000301W länkstång, vridande
38 F25-07000304W nöt
39 F25-07000303W rör, bult
40 F25-07000302W Bult
41 F25-07000300W länkstångsenhet

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se