Sprängskyddsfäste 2 Parsun F25 utombordare.

Fäste 2 - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 GB/T889.2-M8X1.0 låsmutter m8x1.0
2 GB/T97.1-8 bricka 8
3 F25-01020002 bult, dubbelt huvud
4 F25-01020001 fäste, styrning
4 F25-01020001S fäste, styrning
5 F25-01000003 bricka ovanför
6 F25-01000001 buske, ovanför
7 F25-01000002 platta, friktion
8 GB/T5783-M8X30 Bult m8x30
9 GB/T93-8 bricka, fjäder 8
10 F25-02000015 tallrik
11 F25-02000016 lång bult
12 F25-02030000 stötdämpare med dubbla hål
13 F25-00000005 nöt
14 F25-00000001 skal, monteringsspjäll
15 F25-00000002 monteringsspjäll, vänster och höger
16 F25-00000006 Bult
17 GB/T97.1-10 bricka 10
18 F25-00000007 Bult m10x80
19 F25-02000002 åtdragning, jordning
20 F25-00000003 spjäll, fram
21 F25-01000004 buske, under l
21 F25-01000004S buske, under s
22 F25-01000005 O-ring l
22 F25-01000005S O-ring s
23 F25-01000006 bricka, nedanför

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se