Sprängskiss överkåpa Parsun F25 utombordare.

övre hölje - Parsun F20 / F25

# Del namn
1 F25-02010001 styr avgaser
2 F25-02010002 oljetätning
3 F25-02000011 packning, avgasrör
4 F25-02020000 avgasrörsenhet l
4 F25-02020000S avgasrörsenhet s
5 F25-02000012 tallrik, “v”
6 GB/T97.1-6 bricka 6
7 GB/T5782-M6X50 Bult m6x50
8 F25-02000014 tätning, avgasrör
9 GB/T818-M5X16 skruv, pannhuvud m5x16
10 F25-02000003 clapboard, avgas
11 F25-02000001 övre hölje
11 F25-02000001S övre hölje
12 GB/T5783-M8X30 Bult m8x30
13 GB/T5782-M8X80 Bult m8x80
14 GB/T818-M6X10 skruv, pannhuvud m6x10
15 GB/T97.1-8 bricka 8
16 GB/T97.1-5 bricka 5
17 GB/T5783-M6X14 Bult m6x14
18 GB/T93-6 bricka, fjäder 6
19 GB/T818-M6X25 skruv, pannhuvud m6x25
20 GB/T6170-M6 muskot6
21 F25-00000200 mantel, övre hölje
22 F15-12000004 märke 4

Du kan beställa reservdelar direkt på webbplatsen, klicka bara på artikelnumret / namnet i listan.
Reservdelar levereras från Sverige, ofta samma dag.
Om du behöver kontakta oss kommunicerar vi på engelska (eller svenska) vänligen maila oss på info@parsun.se