Rozdzielacz widokowy Parsun F6A.

Wspornik - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 T5-01010003 nylonowa uszczelka
2 F6-01010101 pokrywa. wspornik obrotowy
3 GB/T97.1-6 podkładka 6
4 GB/T5783-M6x35 śruba m6x35
5 F2.6-01050100 zablokowany zespół uchwytu
6 F2.6-01050002 ściśnij sprężynę
8 JB/T9740.1-M6 olejarka m6
9 T5-01010004 górny absorber
10 F6-01010001 siedzenie. wspornik obrotowy
11 T5-01010100 zablokowany zespół blokowy
12 F4-01000003 podkładka nylonowa
13 F4-01010000 zespół obejmy (po prawej)
14 GB/T5782-M8x140 śruba M8x140
15 GB/T5782-M6x130 śruba M6x130
16 F8-01010001 rura. śruba
17 T5-01010005 dolny absorber
18 GB/T5783-M6x12 śruba m6xl2
19 F4-01000007 wrest spring (po prawej)
20 F4-01000006 sprężyna zapadkowa (lewa)
21 T5-01010300 zablokowany zespół haka. przechylenie
22 T5-01010002 wyrywać wiosnę. wspornik
23 T5-01010400 montaż wspornika
24 F4-01030103 pochwa uchwytu
25 F8-01010105 płyta dociskowa
26 F8-01010103 tuleja. wspornik
27 F4-01020000 zespół obejmy zaciskowej (lewy)
28 F4-01010004 uchwyt zaciskowy. rufa
29 F4-01010005 nit. uchwyt zaciskowy
30 F4-01010002 śruba zaciskowa
31 F4-01010003 podkładka zaciskowa
32 GB/T6170-M6 nakrętka m6
33 GB/T889.1-M8 nakrętka zabezpieczająca M8
34 F4-01000002 talerz. dwie dziury
35 F8-01010200 zespół pręta dociskowego
36 F4-01050002 stożkowa sprężyna

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se