Porsun F6A paliwa w rozłożeniu paliwa.

Paliwo - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-05000006 gumowa okładka
2 F4-05000200 zespół końcówki przewodu paliwowego
3 GB/T97.1-6 podkładka 6
4 GB/T5783-M6X25 śruba m6x25
5 F4-04000030 klip „b”. Fubl Pipe
6 F6-05000002 rura paliwowa 'e "
7 F4-05000007 rura paliwowa 'c "
8 F15-05000011 rura. połączenie 3
9 F6-05010000 ręczny montaż pompy
10 F4-05000300 zespół filtra paliwa
11 F6-04000017 rura paliwowa "c" Φ5x Φ10x60
12 F6-04000600 rura. połączenie 3
13 F6-04000018 rura paliwowa „Φ2,5xΦ7x240
14 F6-04000016 rura paliwowa „b” Φ2,5xΦ7x500
15 F4-04090000 zespół pompy paliwa
16 F4-04090009 o pierścień
17 GB/T93-6 podkładka sprężysta 6
18 T6-03000002 rura
19 GB/T823-M4X25 śruba. mała główka m4x25
20 F4-04090003 pokrywa . pompa paliwowa
21 F4-04090004 przepona. Top
22 F4-04090100A obudowa pompy paliwa
23 F4-04090001A zawór „b”
24 F4-04090002A zawór „a”
25 F4-04090003A blok ograniczający. przegroda nosowa
26 GB/T819.2-M3X5 śruba m3x5
27 F4-04090100 zespół membrany
28 GB/T309-3X12 igła rolkowa Φ3x12
29 F4-04090008 wiosna. membrana
30 F4-04090001 siedzenie . pompa paliwowa
31 GB/T6170-M4 nakrętka m4
32 F4-04090007 wiosna. tłok nurnikowy
33 F4-04090006 tłok nurnikowy

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se