Widok rozstrzelony, zespół silnika zaburtowego Parsun F6A.

Montaż silnika - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-04000000 montaż silnika
2 F4-04010004 uszczelnienie olejowe
3 F6-04010100 montaż skrzyni korbowej
4 F8-05000700 montaż złączki gazowej
5 F4-04000010 wtyczka z zespołem bagnetu
6 F4-04000007 wtyczka z bagnetem
7 F4-04000008 O-ring
8 F6-04000001 złożona uszczelka. korbowód
9 F6-04010004 płyta odbojowa oleju
10 GB/T5783-M5x10 śruba m5x10
11 NTN6205C3 łożysko 6205c3
12 F6-04030000 montaż wałka rozrządu
13 F4-04000003 kołek drążony Φ10x8,4x14
14 F6-04040100 pokrywa. korbowód
15 F4-04010102 dysza
16 F4-04000006 uszczelka, śruba spustowa oleju
17 GB/T5783-M8x14 śruba m8x14
18 GB/T97.1-6 podkładka 6
19 T6-05000021 śruba m6x50
20 F15-04000005 sutek wodny
21 F4-04060000 zespół osłony uszczelnienia olejowego
22 F2.6-04010001 uszczelka olejowa 20x30x7
23 F4-04060004 uszczelka olejowa 10,8x21x7
24 GB/T345.2-32.5X1.8 o-ring 32,5x1,8
25 F4-04060001 muszla. uszczelnienie olejowe
26 GB/T97.1-8 podkładka 8
27 GB/T5783-M8x20 śruba m8x20
28 F6-04040002 wirnik wewnętrzny. Pompa olejowa
29 F6-04040003 wirnik zewnętrzny. Pompa olejowa
30 F6-04040004 okładka. Pompa olejowa
31 GB/T818-M6x10 śruba m6x10
32 F6-04040006 filtr. Pompa olejowa
33 F6-04040007 wiosna. Pompa olejowa
34 F6-04040005 uszczelka. Pompa olejowa
35 F6-04040008 pokrywa. Pompa olejowa
36 GB/T5783-M6x35 śruba m6x35
37 F6-04040009 śruba
38 F6-04000100 montaż korby
39 F4-04000004 pralka
40 F6-04020100 pręt. złączony
41 F4-04020103 śruba m7x35
42 F6-04020001 tłok
43 F6-04020004 pierścień zabezpieczający
44 F6-04020003 kołek. tłok
45 F6-04020002 zespół pierścienia tłokowego

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se