Widok rozstrzelony, zespół rozrusznika Silnik zaburtowy Parsun F6A.

Montaż rozrusznika - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-05000010 napięty drut. zapadka
2 F6-04070000 montaż rozrusznika
3 F6-04070001 obudowa. rozrusznik
4 F4-04130009 zaczep
5 F4-04130010 wyrywać wiosnę. zapadka
6 GB/T5783-M6x20 śruba m6x20
7 GB/T97.1-6 podkładka 6
8 GB/T5783-M6x35 śruba m6x35
9 F4-04130013 Meatus. uruchom linę
10 F6-04070003 absorber. gumowy
11 F4-04130101 uchwyt. rozrusznik
12 F4-04130102 pokrywa. uchwyt rozrusznika
13 F4-04130100 montaż otworu startowego
14 F4-04130011 drut. rozrusznik
15 F4-04130014 pralka. pchnięcie
16 F4-04130005 wiosna. spirala
17 F4-04130019 whell. uruchomienie
18 F4-04130004 wiosna. napęd
19 F4-04130003 zapadka. napęd
20 F4-04130007 wiosna. talerz
21 F4-04130006 talerz. prell
22 F4-04130008 śruba. rozrusznik

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se