Rozstrzelony silnik skrzyniowy Parsun F6A.

Korbowód - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F4-04010004 uszczelnienie olejowe
2 F6-04010100 montaż skrzyni korbowej
3 F8-05000700 montaż złączki gazowej
4 F4-04000010 wtyczka z zespołem bagnetu
5 F4-04000007 wtyczka z bagnetem
6 F4-04000008 O-ring
7 F6-04000001 złożona uszczelka. korbowód
8 F6-04010004 płyta odbojowa oleju
9 GB/T5783-M5x10 śruba m5x10
10 NTN6205C3 łożysko 6205c3
11 F4-04000003 kołek drążony Φ10x8,4x14
11 T6-05000021 śruba m6x50
12 F6-04040100 pokrywa. korbowód
13 F4-04010102 złączka gazowa
14 F4-04000006 uszczelka, śruba spustowa oleju
15 GB/T5783-M8x14 śruba m8x14
16 GB/T97.1-6 podkładka 6
18 F15-04000005 sutek wodny
19 F4-04060000 zespół osłony uszczelnienia olejowego
20 F2.6-04010001 uszczelka olejowa 20x30x7
21 F4-04060004 uszczelka olejowa 10,8x21x7
22 GB/T345.2-32.5x1.8 o-ring 32,5x1,8
23 F4-04060001 muszla. uszczelnienie olejowe
24 GB/T97.1-8 podkładka 8
25 GB/T5783-M8x20 śruba m8x20
26 F6-04040002 wirnik wewnętrzny. Pompa olejowa
27 F6-04040003 wirnik zewnętrzny. Pompa olejowa
28 F6-04040004 okładka. Pompa olejowa
29 GB/T818-M6x10 śruba m6x10
30 F6-04040006 filtr. Pompa olejowa
31 F6-04040007 wiosna. Pompa olejowa
32 F6-04040005 uszczelka. Pompa olejowa
33 F6-04040008 pokrywa. Pompa olejowa
34 GB/T5783-M6x35 śruba m6x35
35 F6-04040009 śruba

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se