Rozłożony silnik gaźnika Parsun F6A.

Gaźnik - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-04060000-A zespół gaźnika
2 F6-04060006 wkręt. regulacja powietrza
3 F6-04060007 wiosna
4 GB/T818-M3X6 śruba m3x6
5 GB/T93-3 podkładka sprężysta 3
6 F6-04060008 Fartuch. accelrator
7 GB/T818-M4X8 śruba M4x8
8 F6-04060100 zespół drążka akceleratora
9 F6-04060002 wiosna. link wahadłowy
10 GB/T818-M3X8 śruba m3x8
11 F6-04060003 tuleja
12 F6-04060004 pralka. nylon
13 F6-04060005 płyta dociskowa
14 GB/T896-4 pierścień zabezpieczający 4
15 F6-04060013 strumień. regulacja powietrza
16 F6-04060011 wkręt. mieszanina
17 F6-04060012 wiosna
18 F6-04060009 Fartuch. dławik powietrzny
19 F6-04060010 blok. dławik powietrzny
20 F6-04060001 ciało. gaźnik
21 F6-04060016 kołek. pływak
22 F6-04060014 zawór iglicowy
23 F6-04060017 dysza główna
24 F6-04060018 główny odrzutowiec
25 F6-04060015 pływak
26 F6-04060020 pierścień uszczelniający
27 F6-04060021 wkręt. drenaż
28 GB/T93-4 podkładka sprężysta 4
29 GB/T818-M4X12 śruba m4xi2
30 F6-04060019 ciało. kubek oleju

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se