Górna obudowa Parsun F6A w rozłożonej obudowie.

Górna obudowa - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-00000001 gasiet. silnik
2 F6-02000003 gumowy rękaw. wylot oleju
3 F6-02000004 płyta dociskowa
4 GB/T97.1-6 podkładka 6
5 GB/T5783-M6X14 śruba m6x14
6 F4-00000001 wydrążony kołekx9x6,5x10
7 GB/T5782-M6X40 śruba m6x40
8 F4-02040002 gumowa uszczelka
9 F6-02000001L fajka wodna (l)
9 F6-02000001S rury wodne)
10 F4-02000011 foka. drążek zmiany biegów
11 F4-02000012 gumowa zatyczka. górna obudowa
12 GB/T5782-M6X50 śruba m6x50
13 F6-02000101 górna obudowa
14 F4-02000002 miedziany krzew. górna obudowa
15 F6-02000100 górny zespół obudowy
16 T5-00000001 wydrążony sworzeń 7,5
17 T5-00000002 wydrążony sworzeń 9.5
18 GB/T893.1-22 zacisk zatrzaskowy 22
19 T5-02010001 rozbudowa
20 T5-02010000 montaż przedłużenia
21 T5-02010002 tuleja. wał napędowy
22 F2.6-03020003L tuleja gumowa
23 T5-02000008 zorientowana płyta. wodociąg
24 GB/T818-M5X10 śruba m5x10

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se