Rozłożona dolna obudowa i napęd Parsun F6A.

Dolna obudowa i napęd - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F6-03000000L zespół dolnej obudowy (l)
1 F6-03000000S dolny zespół obudowy
2 F6-03000100L zespół wału napędowego (l)
2 F6-03000100S zespół (y) wału napędowego
3 T5-03000009 Kołek ustalający. wirnik
4 T5-03000003 wałek zębaty
5 T5-03000013 uszczelka a. wodociąg
6 T5-03000012 rura wodna b
7 T5-03000014 uszczelka b. wodociąg
8 GB/T5782-M6x45 śruba m6x45
9 GB/T97.1-6 podkładka 6
10 F6-03000001 pompa wodna
11 F6-03000002 Powłoka wewnętrzna. pompa wodna
12 T5-03000300 wirnik. pompa wodna
13 F6-03000003 uszczelka górna. płyta zewnętrzna
14 T5-03000007 płyta zewnętrzna
15 T5-03000006 dolna uszczelka. płyta zewnętrzna
16 F25-04000007 kołek Φ4x10
17 T5-03000201 gniazdo pompy wodnej
18 F6-03000200L montaż krzywki. drążek zmiany biegów (l)
18 F6-03000200S montaż krzywki. drążek (y) zmiany biegów
19 GB/T879.2-1.5x12 szpilka 1,5x12
20 JISB2401P16 o-ring 15,8x2,4
21 T5-03000020 zorientowana tuleja. drążek zmiany biegów
22 T5-03000022 uszczelka b. zorientowana tuleja
23 T5-03000023 talerz. zorientowana tuleja
24 GB/T5783-M6x16 śruba m6x16
25 T5-03000202 uszczelnienie olejowe. gniazdo pompy wodnej
26 T5-03000004-1 podkładka 0,10 mm
26 T5-03000004-2 podkładka 0,15 mm
27 T5-03000005 uszczelka. gniazdo pompy wodnej
28 TLA1412Z łożysko igiełkowe
29 T5-03000700 zespół dolnej obudowy
30 T5-00000001 wydrążony kołek Φ7,5x10
31 GB/T861.1-6 podkładka zabezpieczająca 6
32 T5-03000017 Anoda
33 T5-00000002 wydrążony kołek Φ9,5x10
34 GB/T97.1-8 podkładka 8
35 GB/T5782-M8x167 śruba m8x167
35 GB/T5782-M8x40 śruba m8x40
36 F4-03000023 wtyczka. wąż olejowy
37 F4-03000024 uszczelka, korek skrzyni biegów
38 GB/T5782-M6x172 śruba m6x172
38 GB/T5782-M6x45 śruba m6x45
39 GB/T820-M6x20 śruba M6x20
40 T5-03000016 dopływ wody
41 GB/T276-6004 łożysko 6004
42 F8-04000002-1 podkładka 0,15 mm
42 F8-04000002-2 podkładka 0,15 mm
43 T5-03010000 zespół przekładni przedniej
44 T5-03000404 kołek. sprzęgło
45 T5-03000400 montaż wału. śmigło
46 GB/T879.1-3.5x28 szpilka 3,5x28
47 T5-03000403 sprzęgło. pies
48 T5-03000402 wiosna. sprzęgło
49 T5-03000401 wał. śmigło
50 T5-03000015 pralka. wsteczny bieg
51 T5-03000600 zespół biegu wstecznego
52 T5-03000500 montaż pokrywy. dolna obudowa
53 GB/T276-6002 łożysko 6002
54 JASO-F404-31-050 O-ring
55 F8-04040004 uszczelnienie olejowe
56 T5-03000501 pokrywa. dolna obudowa
57 GB/T5783-M6x20 śruba m6x20
58 T5-03000800 montaż poduszki. wał napędowy
59 F6-03010000-6 zespół śmigła 6 "
59 F6-03010000-7 zespół śmigła 7 "
59 F6-03010000-8 zespół śmigła 8 "
59 F6-03010000-9 zespół śmigła 9 "
60 GB/T96-10 podkładka 10
61 F15-06000016 nakrętka karbowana
62 GB/T91-3.2x18 kołek. zawleczka Φ3.2x18

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se