System sterowania Parsun F6A w układzie rozstrzelonym.

Układ sterowania - Parsun F5A / F6A

# Część Nazwa
1 F4-02000003 wiosna. koło zębate
1 F6-02000005-1 pokrywa
2 F6-02000005 uchwyt. zmiana biegu
3 GB/T820-M5X20 śruba M5x20
4 F6-02000200 wał. zmiana
5 JISB2401-P9 o pierścień
6 GB/T308-8 piłka 8
8 GB/T5783-M5X25 śruba m5x25
9 GB/T97.1-5 podkładka 5
10 GB/T91-1.6x12 kołek. ccotter 1.6x12
11 F4-02000006 dźwignia. drążek zmiany biegów
12 F6-02000002 pręt. Zmiana
13 GB/T5783-M6X20 śruba m6x20
14 F4-00000005 duża podkładka
15 F2.6-00000001 złącze. drążek zmiany biegów „a”
16 F2.6-00000002 złącze. drążek zmiany biegów „b”

Możesz zamówić części zamienne bezpośrednio na stronie internetowej, wystarczy kliknąć numer / nazwę części na liście.
Części zamienne są wysyłane ze Szwecji, często tego samego dnia.
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@parsun.se