Eksplodert kontrollboks assy Parsun F20AEFI påhengsmotor.

Kontrollboks assy - Parsun F15A / F20A

# Del Navn
1 F20-13000000EFI kontrollboks assy
2 HT2.5x60 klemme
3 F20-03000400EFI starter swich assy
4 T85-08010100 kontrollkabel assy
5 F15-11000002W plate, kontrollboks
6 GB/T819.2-M5X12 skrupannehode m5x12
7 F15-13020007W gasshåndtak, inching
8 F15-13000005W busk, kam
9 F15-13020006W busk, håndtak
10 F15-11000001W blokk, gummi
11 F15-13000014W jakke, kabel
12 F4-01090401 stopper, henge tau ass'y
13 F15-13000400W motorstoppbryter ass'y
14 F15-13000203W isolert plugg "b"
15 F15-13000202W isolert plugg "a"
16 F15-13020001W deksel, kontrollboks
17 F15-13000013W lite deksel, kontrollboks
18 F15-13020005W vaskemaskin iibu, bølge
19 F15-13020100W låst disk ass'y
20 F15-13020002W torsjonsfjær
21 F15-13020003W hver låst trinse
22 F15-13020004W plate, remskivefjær
23 GB/T818-M4X6 panneskrue m4x6
24 F15-13020000W dekk ass'y, kontrollboks
25 GB/T9074.14-M8X30 bolt m8 × 30
26 GB/T97.1-8 skive 8
27 F15-13000500W maskin. kontroll akselerograf
28 F15-13000007W vaskemaskin
29 GB/T896-6 pin, splint 8
30 F25-07000007W kontrollkabelbinding "b"
31 F15-13000002W kammekanisme
32 GB/T818-M3X14 pannehodeskrue m3 x 14
33 F15-13000800W inching bryter
34 F15-13000003W tallerken
35 F15-13000004W talje
36 F15-13000001W skiftfjærplate "b"
37 F15-12000016W merke 16
38 GB/T6170-M6 mutter m6
39 F15-13000008W bærbar plate.cam mekanisme
40 F15-13000700W skift svinglenke
41 F15-13000601W justerfasthet ass'y
42 GB/T5783-M5X25 Bolt m5×25
43 GB/T6170-M5 mutter m5
44 F15-13000300W Buzzer ass'y
45 F15-13000602W justeringsstift
46 GB/T5287-6 stor vaskemaskin 6
47 F15-13000006W bærbar plate
48 F15-13000011W busk, skiftesving
49 F15-13000012W brakett, kontrollboks
50 F15-12000013W merke 13
51 F15-13000015W deksel, vanntett
52 F15-13010010W blokk, kontrollhåndtak
53 GB/T956.1-5 vaskemaskin, låst 5
54 GB/T819.2-M5X18 skrue, pannehode m5 x 18
55 F15-13010003W syltetøy, knapp
56 F15-13010001W kontrollhåndtak
57 F15-13010002W kontrollhåndtak
58 GB/T84.5-ST4.8X12 skrue, pannehode st4,8x12
59 GB/T818-M4X10 skrue, pannehode m4 x 10
60 F15-13010009W deksel, kontrollhåndtak
61 F15-13010005W vår, kompresjon
62 F15-13010004W del , orienteringskontroll
63 F15-13010008W plate, orienteringsdel
64 GB/T820-M6X90 skrue, pannehode m6 x 90

Du kan bestille reservedeler direkte på nettstedet, bare klikk på delenummer / navn i listen.
Reservedeler sendes fra Sverige, ofte samme dag.
Hvis du trenger å kontakte oss, kommuniserer vi på engelsk (eller svensk) vennligst send oss ​​en epost på info@parsun.se