Sprængt blikflaskehoved Parsun F9.8 udenbords.

Cylinder hoved - Parsun F8 / F9.8

# En del Navn
1 F8-05030100 topstykke samling
2 F8-05000100 topstykke pakning
3 F15-00000006 banke 6x12
4 F8-05000022 Bolt m6x25
5 F4-04000039 Bolt m8x50
6 F8-05000001 topdæksel
7 F8-05000002 topdækselpakning
8 GB/T5783-M6X25 Bolt m6x25
9 F15-07050004 påfyldningshætte, motorolie
10 JASOF40435-025 O ring
11 DPR6EA-9 tændrør NGK
12 GB/T97.1-6 skive 6
13 F15-07040104 ventilstyrbøsning
14 F15—07010005 prop 1/4 "

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se