Eksploderet visning af bundkørsel Parsun F9.8 udenbords.

Bundkappe - Parsun F8 / F9.8

# En del Navn
1 F8-03000001 bundkappe
2 F8-03000004 gummiprop b
3 F25-03000003 cirkulær stik
4 F8-03000002 brændstofrør
5 F15-01000015 jakke, kabel
6 F4-05000200 brændstofstiksamling
7 F15-07130303 indikatorlampe samling
8 F8-03000003 gummiprop a
9 F8-03000202 håndtag, luftdrossel
10 F8-03000007 busk, luft choke
11 F8-03000008 gummiplade, luftdrossel
12 F8-03000201 ståltråd, luftdrossel
13 F8-03000014 dækplade, bundbeklædning
14 GB/T97.1-6 skive 6
15 GB/T5783-M6X16 bolt, sekskant m6x16
16 GB/T5783-M6X20 bolt, sekskant m6x20
17 F8-03010008 plade, stramtråd
18 GB/T5783-M6X12 bolt, sekskant m6x12
19 GB/T5783-M6X25 bolt, sekskant m6x25
20 GB/T6170-M6 møtrik 6
21 GB/T93-6 fjederskive 6
22 F15-05030000 låseenhed, topbeklædning
23 F15-03000023 vaskemaskine, bølge
24 T15-03000012 bøsning b
25 F8-03000012 brystvorte
26 T15-03000008 bøsning a
27 F8-03020000 låsehåndtag, topbeklædning
28 GB/T5783-M6X25 bolt, sekskant m6x25
29 F4-04000030 fjeder, brændstofrør "b"

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se