Eksplosionsbeslag Parsun F9.8 udenbord.

Beslag - Parsun F8 / F9.8

# En del Navn
1 GB/T889.1-M8 møtrik m8
2 F8-00000100 absorber (foran)
3 GB/T5783-M6X20 Bolt m6x20
4 GB/T97.1-6 skive 6
5 F8-02000100 absorberende samling
6 F8-01000003 Dicephalous bolt m8x65
7 F8-01020000 styrebeslagssamling
8 F4-01050000 vippestangssamling
9 F4-01050002 konisk fjeder
10 T6-01010400 beslag (venstre)
11 F4-01000002 plade, to hul
12 GB/T889.1-M8 møtrik m8
13 GB/T6170-M6 møtrik m6
14 F4-01010004 klemmehåndtag, hæk
15 F4-01010005 nitte, klemmehåndtag
16 F8-01010002 klemskrue
17 F4-01010003 klemmepude
18 F4-01000003 vaskemaskine, nylon
19 F8-01010101 drejebeslag
20 F8-01000001 skive, drejebeslag
21 F8-01000002 bøsning, drejebeslag
22 F8-01000100 låsebloksenhed
23 F8-01010102 fjeder, låsning
24 GB/T5783-M8X30 Bolt m8x30
25 T6-01010300 beslagsamling (højre)
26 GB/T5782-M8X140 Bolt m8xl40
27 GB/T5782-M6X130 Bolt m6x130
28 F8-01010001 rør, bolt
29 JB/T7940.1-M6 oliesmør m6
30 JASOF40435-022 o-ring Φ22,4xΦ3,5
31 F8-01010108 aksel, drejebeslag
32 GB/T896-5 låsering 5
33 F8-00000002 Absorber
34 T15-02010100 stramtråd b
35 GB/T5782-M6X75 Bolt m6x75
36 F8-00000001 skal, absorber
37 F8-01010106 ydre ramme, drejebeslag
38 F8-01010112 fastgørelse, forbindelsesstang
39 F8-01010110 forbindelsesstang, indvendig ramme
40 F8-01010111 fastgørelse, forbindelsesstang
41 F8-01010107 indvendig ramme, drejebeslag
42 F8-01010109 forår, bryd
43 F8-01010104 forår, støtte
44 F8-01010103 Busring
45 F8-01010105 trykplade
46 GB/T5783-M6X12 Bolt m6x12
47 F8-01010300 støtte forsamling
48 F4-01030103 håndtag dæksel

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se