Eksploderet visning startersamling Parsun F6A påhængsmotor.

Starterenhed - Parsun F5A / F6A

# En del Navn
1 F6-05000010 stramtråd. tilbageholdelse
2 F6-04070000 starterenhed
3 F6-04070001 beklædning. forret
4 F4-04130009 fasthold
5 F4-04130010 bryde foråret. tilbageholdelse
6 GB/T5783-M6x20 Bolt m6x20
7 GB/T97.1-6 skive 6
8 GB/T5783-M6x35 Bolt m6x35
9 F4-04130013 meatus. start reb
10 F6-04070003 absorber. gummi
11 F4-04130101 håndtere. forret
12 F4-04130102 dække over. starthåndtag
13 F4-04130100 starthulmontering
14 F4-04130011 tråd. forret
15 F4-04130014 vaskemaskine. stød
16 F4-04130005 forår. keglen
17 F4-04130019 whell. start op
18 F4-04130004 forår. køre
19 F4-04130003 pal. køre
20 F4-04130007 forår. plade
21 F4-04130006 plade. Prell
22 F4-04130008 Bolt. forret

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se