Eksplosionsbeslag Parsun F6A påhængsmotor.

Beslag - Parsun F5A / F6A

# En del Navn
1 T5-01010003 nylonpakning
2 F6-01010101 dække over. drejebeslag
3 GB/T97.1-6 skive 6
4 GB/T5783-M6x35 Bolt m6x35
5 F2.6-01050100 låst håndtagssamling
6 F2.6-01050002 komprimeringsfjeder
8 JB/T9740.1-M6 oliesmør m6
9 T5-01010004 øvre absorber
10 F6-01010001 sæde. drejebeslag
11 T5-01010100 låst blokmontering
12 F4-01000003 vaskemaskine af nylon
13 F4-01010000 klembeslag (højre)
14 GB/T5782-M8x140 Bolt m8x140
15 GB/T5782-M6x130 Bolt m6x130
16 F8-01010001 rør. Bolt
17 T5-01010005 nedre absorber
18 GB/T5783-M6x12 Bolt m6xl2
19 F4-01000007 wrest fjeder (højre)
20 F4-01000006 wrest fjeder (venstre)
21 T5-01010300 låst krogenhed. vippe
22 T5-01010002 bryde foråret. beslag
23 T5-01010400 støtte forsamling
24 F4-01030103 håndtagskede
25 F8-01010105 trykplade
26 F8-01010103 bøsning. beslag
27 F4-01020000 klemmeholderenhed (venstre)
28 F4-01010004 klemmehåndtag. hård
29 F4-01010005 nitte. klemmehåndtag
30 F4-01010002 klemskrue
31 F4-01010003 klemmepude
32 GB/T6170-M6 møtrik m6
33 GB/T889.1-M8 låsemøtrik m8
34 F4-01000002 plade. to hul
35 F8-01010200 trykstangsamling
36 F4-01050002 konisk fjeder

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se