Sprængt billede nedre beklædning og drev 2 Parsun F60 påhængsmotor.

Nederste hus og drev 2 - Parsun F50 / F60

# En del Navn
1 T40-04000203 forsegle
2 F60-02000007 vandrør
3 T40-02000002 guide bøsning, vandrør
4 T40-04000204 nylonbøsning, vandrør
5 T40-04000014 vandkuvert
6 T40-04000013 plade, vandindhylling
7 GB/T5782-M8x35 bolt, sekskant m8x35
8 GB/T93-8 skive, forår 8
9 GB/T97.1-8 skive 8
10 F15-00000006 pin, dyvel
11 GB/T97.1-10 skive 10
12 T40-00000008 Bolt m10x1.25x40
13 GB/T5782-M8x65 Bolt m8x65
14 GB/T5783-M8x25 Bolt m8x25
15 T40-00000010 Anode
16 T40-00000009 anode a, nedre kappe
17 T40-04000018 afstandsstykke, propel
18 T40-04070000-11 propelsamling 40-60hk 11 "
18 T40-04070000-12 propelsamling 40-60hk 12 "
18 T40-04070000-13 propelsamling 40-60 hk 13 "original
18 T40-04070000-14 propelsamling 40-60hk 14 "
19 T40-04000019 busk a, propel
20 T40-04000020 busk b, propel
21 T40-04000021 nød
22 GB/T91-3.2x25 stift, skår Φ3.2x25

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se