Eksploderet visning kontrol system Parsun F60 udenbords.

Kontrolsystem - Parsun F50 / F60

# En del Navn
1 F25-07000005W fastgørelseskontrolkabel
2 F15-00000012 fjeder, klemme
3 F60-05000012 remskive drev
4 F60-05000014-2 bolt b, drivhjul
5 F15-00000009 bølge vaskemaskine
6 F60-05000015 skive, drivhjul
7 F60-05000013 trosional forår
8 JB/T96-6 stor skive 6
9 T15-04040005 tilknytning
10 GB/T6170-M5 møtrik m5
11 F60-05000020 stang, gashåndtag
12 F15-07130314W slutte sig til, kvæle
13 F60-05000018 remskive
14 F60-05000017 drevet remskive, gashåndtag
15 F60-05000014-1 skrue en, driv remskive
16 T85-00010010 remskive, accelerograf
17 F60-00000008 beslag, accelerograf
18 GB/T5783-M6x20 sekskantbolt m6x20
19 GB/T97.1-6 vaskemaskine, almindelig 6
20 T85-00010008 vaskemaskine, nylon
21 F60-00000300 accelerografstangsamling
22 F60-00000006 vippeknap, tommelfingerafbryder
23 GB/T5783-M5x14 Bolt m5x14
24 GB/T97.1-5 vaskemaskine 5
25 GB/T848-10 lille skive 10
26 F60-00000205 busk, skiftestang
27 F60-00000204 beslag, skiftestang
28 T20-03000006 stempel, skift cam
29 T60-00010003 fjederstempel
30 F60-00000009 fjederstempel
31 GB/T91-02x16 Pin 2x16
32 F60-00000200 forbindelsesstang, forskydning
33 T20-06000037W tommelfingerafbryder
34 F60-00000007 beslag, tommelfingerafbryder

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se