Sprængskud hydraulisk vippesamling 2 Parsun F60 påhængsmotor.

Hydraulisk vippesamling 2 - Parsun F50 / F60

# En del Navn
1 F60-06000000 hydraulisk vippesamling
2 F60-06010000 stempelsamling
3 F60-06010100 stempelaggregatets aksel
4 F60-06010003 olietætning 17x25x5
5 F60-06010002 nød
6 GB/T3452.1-16.8x2.65 o ring 16,8x2,65
7 JISFG46 o ring 45,5x2
8 F60-06010200 dæksel
9 F60-06010201 dække over
10 GB/T70.1-M1.6x8 bolt m1.6x8 (sort)
11 F60-06010204 bold 3/16
12 GB/T876-3x3 hul nitte 3x3
13 F60-06010203 forår
14 T85-06010403 hrust skive
15 JISB2407-P40T2 holderring p40t2
16 JISB2401-P40 o ring 39,7x3,5
17 T40-10000001 bold 1/8 "
18 F60-06010004 Iston
19 F60-06010006 bold 3/32
20 F60-06010007 ray stål kugle
21 F60-06010008 forår
22 F60-06010009 rulle 2x6.8
23 F60-06010010 vaskemaskine
24 GB/T70.1-M10x1.25x40 bolt 10x1.25x40 (sort)
25 JISB2401-P24 o ring 23,7x3,5
26 JISB2407-P24T2 holdering p24t2
27 F60-06000200 gratis stempelsamling
28 F60-06000201 gratis stempel
29 F60-06000102 Ring snap-roll
30 F60-06000101 stempeloliekasse
31 F60-06000011 Ring, snap-roll
32 F60-06000002 bund, oliekasse
33 F60-06000003 forår
34 F60-06000004 vaskemaskine
35 GB/T893.1-32 ringring 32
36 F60-06000001 boliger
37 T85-06010009 skrue
38 GB/T3452.1-9x2.2 O-ring 9x2.2
39 T85-06010002 blok, cylinder l / 16 "
40 F60-06030000 motorenhed
41 GB/T70.1-M5x20 skrue m5x20 (sort)
42 JASOF40431-065 O ring 64x3.1
43 F60-06000008 femter b
44 F60-06000009 vaskemaskine, femter b
45 F60-06000007 o-ring 7,6x1,4
46 F60-06000006 femter a
47 T85-06020015 o-ring 17,5x2,65
48 60-06000005 krop, manuel ventil
49 GB/T893.1-20 ring, snaplåsering 20
50 F60-06000010 motorforbindelse
51 F60-06020000 motorenhed
52 GB/T70.1-M5x45 skrue m5x45 (sort)
53 GB/T70.1-M5x30 skrue m5x30 (sort)
54 GB/T70.1-M3x25 skrue m3x25 (sort)
55 F60-06020015 ventilplade
56 F60-06020014 forår
57 F60-06020009 skrue, ventillås
58 F60-06020008 forår
59 F60-06020006 krop, aflastningsventil
60 F60-06020007 o-ring 4,5 x 1,5
61 F60-06020001 gearpumpehus
62 GB308-3 bold 3
63 F60-06020100 stempel, skyttelmontering a
64 GB/T896-3 ring, snaplås j (blaci)
65 F60-06020102 vaskemaskine
66 F60-06020101 stempel, shuttle en
67 F60-06020103 o-ring 8,6x 61,5
68 F60-06020004 forår
69 F60-06020200 stempel, skyttelmontering b
70 F60-06020201 stempel, shuttle b
71 F60-06020005 rulle 4x25.8
72 F60-06020002 Gear a
73 F60-06020003 Gear b
74 T85-06010205 pin, ventil supporter
75 T85-06010204 tætning, ventil
76 GB308-4 bold 4
77 F60-06020013 sæde, aflastningsventil
78 F60-06020012 o-ring 5,5x1,5
79 F60-06020010 gearpumpedæksel
80 F60-06020011 sæde, ensidig ventil
81 F60-06020017 krop, ensidig ventil
82 F60-06020018 o-ring 7,5x 1,5
83 F60-06020019 forår
84 F60-06020020 Plade
85 F60-06020021 sæde, plade
86 GB/T70.1-M3x5 skrue m3x5 (sort)

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se