Sprængt synspunkt brændstofsystem Parsun F60 påhængsmotor.

Brændstofsystem - Parsun F50 / F60

# En del Navn
1 GB/T5783-M16x14 Bolt m6x14
2 GB/T93-6 skive, fjeder 6
3 GB/T6170-M18 møtrik m8
4 F40-05000036 beslag, filterkop
5 T85-05000300 filterkopsamling
6 F15-07080001 Element, filter
7 T85-05000302 F10ater
8 GB/T3452.1-32.5x1.8 skive, kopfilter Φ32,5x1,8
9 T85-05000301 kop, filter
10 F4-04000030 fjeder, brændstofrør''b ''
11 F60-03000012 brændstofrør a 5x10x650 (epa)
12 F60-05000051EI brændstofrør (epa)
13 S7133-13.3 enkelt klemme klemme
14 F60-05000006 brændstofrør b 6x12,5x730 (epa)
15 GB/T3452.1-25x3.0 O-ring 25x3,0
16 GB/T5783-M16x30 Bolt m6x30
17 GB/T97.1-6 vaskemaskine, almindelig 6
18 F40-05050000 brændstofpumpesamling
19 F25-05130004 svupper
20 F25-05130003 fjeder, stempel
21 F25-05130001 sæde, brændstofpumpe
22 GB/T6170-M15 møtrik m5
23 F25-05130002 forår, diap hragm
24 F25-05130008 rullenål 4x16. 5
25 F25-05130100 diap hragm montering
26 F4-04090011 skrue, ventil
27 F4-04090005 Plade
28 F40-05050200 samling af brændstofpumpeskal
29 F25-05130005 membran, top
30 F25-05130006A tætning, brændstofpumpe
31 F25-05130007 dæksel, brændstofpumpe
32 GB/T818-M5x40 skrue m5x40

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se