Eksplosionsbeslag Parsun F60 påhængsmotor.

Beslag - Parsun F50 / F60

# En del Navn
1 F60-02000011 Lang bolt
2 F60-02000010 Plade, absorber
3 F60-02020000 støddæmper, dobbelt hul
4 GB/T5783-M8x30 Bolt m8x30
5 GB/T97.1-8 skive 8
6 F60-01020000 beslag, samling
7 T85-01020008 Bolt m10x1.25x28
8 GB/T889.1-M18x1.25 låsemøtrik m8x1.25
9 GB/T97.1-10 skive 10
10 GB/T889.2-M10x1.25 låsemøtrik m110x1.25
11 F60-01010104 understøtningsenhed b
12 T85-01010203 Busk, nylon
13 F60-01010002 beslag, klemme (højre)
14 T85-01010003 ledning, ledning a
15 GB/T818-M6x10 skrue, panhoved m6x10
16 F15-01010007 møtrik, selvlåsende
17 F25-01010011 møtrik, plast
18 F60-01010004 Busk, nylon
19 JB/T7940.1-M6 brystvorte, fedt
20 T85-01010210 hætte, smørenippel
21 GB/T879.2-3x16 pin, fjeder
22 T85-01010206 stangsamling, støttebeslag
23 F60-01010103 Busk, nylon
24 T85-01010207 forår
25 T85-01010208 Plade
26 GB/T5783-M6x10 Boltm6x10
27 F60-01010101 beslag
28 T85-01020002 vaskemaskine
29 T85-01020003 Busk
30 T85-01020004 O ring
31 T85-01020005 Busk
32 F60-01010102 understøttende samling a
33 GB/T5783-M6x20 sekskantbolt m6x20
34 GB/T97.1-6 vaskemaskine, almindelig 6
35 F60-01010200A hæve sensorenheden
36 F60-01010001 beslag, klemme (højre)
37 F60-01010003A dobbeltkantet rør
38 T85-01020006 Busk
39 F60-00000005 afdækning, absorber
40 F60-00000004 dæksel, møtrik
41 F60-00000001 skrue, absorber
42 T85-00000002 vaskemaskine en
43 T36-02020003 skive, gummi
44 F60-00000003 Plade
45 F60-00000100 absorberingsenhed (venstre, højre)
46 F60-00000002 whaser, gummi
47 T85-00000020 Wahser
48 F60-01000001 absorberblok
49 GB/T6170-M12x1.25
50 F60-02000002 stramtråd, jordforbindelse
51 T85-01020010 låsering

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se