Eksploderet visningskontrolsystem 1 Parsun F40 påhængsmotor.

Kontrolsystem 1 - Parsun F30 / F40

# En del Navn
1 F40-05000028 forbindelsesstang, accelerograf
2 F15-07000016 jlont, forbindelsesstang
3 GB/T5782-M6x55 Bolt m6x55
4 GB/T96-6 stor skive 6
5 F15-07000014 driybn hjul, accelerograf
6 F40-05000016 bøsning, accelerograf
7 F40-05000033 kædehjul, accelerograf
8 GB/T5783-M6x10 Bolt m6x10
9 F40-05000015 plade, stålkabel
10 GB/T5783-M6x25 Bolt m6x25
11 GB/T97.1-6 skive 6
12 F15-05040002 bærer, skiftestang
13 F40-03000010 rocker, tilbageholde
14 GB/T879.4-3x20 Pin φ3x20
15 F15-05040100 håndtag, gearstang
16 GB/T5783-M6x20 Bolt m6x20
17 F15-05000031 fjederstykke, skiftestang
18 F15-05000032 fjederstykke, skiftestang
19 F15-00000012 Klip φ8
20 F40-03000007L forbindelsesstang, gearskifte (l)
20 F40-03000007S forbindelsesstang, gearskifte
21 GB/T818-M3x14 skrue m3x14
22 FI5-13000800W Jiggle switch
23 FI5-05000300BW Plade, jiggle switch
24 GB/T6170-M3 møtrik m3
25 GB/T5783-M6x16 Bolt m6x16
26 F25-03030005W Rocker c, arrester
27 GB/T879.2-3x20 Coluiiniform pin φ3 x 20

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se