Eksploderet visningskontrol Parsun F4 påhængsmotor.

Styring - Parsun F4 / F5

# En del Navn
1 F4-00000007 håndtag, gearskift
2 F4-02010000 skaft, skift
3 JISB2401-P9 O ring
5 GB/T820-M5X20 skrue, ovalt hoved m5x20
6 F4-02000003 fjeder, gear
7 GB/T308-8 bold 8
8 GB/T5783-M5X25 Bolt m5x25
9 GB/T91-1.6X12 stift, skår 1.6x12
10 GB/T97.1-5 skive, plade 5
11 F4-02000006 håndtag, gearstang
12 F4-02000004 stangskift
13 F4-00000003 stik, skiftestang a
14 F4-00000004 stik, gearstang b
15 F4-00000005 stor, skive
16 GB/T5783-M6X20 bolt m6x20

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se