Eksplosionsbeslag Parsun F4 påhængsmotor.

Beslag - Parsun F4 / F5

# En del Navn
1 F4-02000008 busk, stødabsorbering
2 F4-02000007 top, stødabsorbering
3 F4-02020000 øverste låseringsenhed
4 F4-01050002 fjeder, konisk
5 F4-01050000 vippestangssamling
6 GB/T879-3X8 pin, fjeder
7 F4-01050003 nog, forhindret oplåsning
8 GB/T889.1-M8 møtrik, metalloid indlejret sekskantbolt m8
9 F4-01000002 Plade
10 F4-01020000 beslag venstre samling
11 F4-08000018 mærke 18
12 F4-01030001 beslag, drejelig
13 GB/T6170-M6 sekskantmøtrik m6
14 GB/T97.1-6 skive 6
15 F4-01000003 vaskemaskine, nylon
16 F4-01030103 kappehåndtag
17 F4-01030003 fjeder, torsion (venstre)
18 F4-01030002 bøsning, nylon
19 GB/T5783-M6X20 sekskantbolt m6x20
20 F4-01030005 fast dæksel, bracker
21 F4-01030100 beslag, vippelås
22 F4-01030004 fjeder, torsion (højre)
24 F4-01000006 forår
25 F4-01000007 forår
26 GB/T5783-M6X12 sekskantbolt m6x12
27 F4-01070000 vippelåst låsemekanisme
28 F4-02000009 bundabsorberingsenhed
29 F4-01000004 bøsning, bolt
30 F4-01010005 nitte, klemmehåndtag
31 F4-01010004 klemme skibets håndtag
32 F4-01010002 klembolt
33 F4-01010003 klemplade
34 GB/T5782-M6X125 sekskantbolt m6x125
35 GB/T5782-M8X135 sekskantbolt m8x135
37 F4-01010000 beslag højre samling
38 F4-01000005 dæksel, drejebeslag
39 GB/T5782-M6X35 sekskantbolt m6x35
40 F4-01060002 klemmehåndtag
41 GB/T875-4X11 nitte
42 F4-01060001 låst skrue
43 F4-01060000 låst håndtagssamling
44 GB/T96-6 stor skive

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se