Eksploderet visning fw nederste krølle og beslag Parsun F25 påhængsmotor.

Fw bundbeklædning og beslag - Parsun F20 / F25

# En del Navn
1 F25-03000021W vandrør, figuration
2 F25-03000022W jakke, vandrør
3 F25-03000100W syltetøjssamling
4 F25-03000101W marmelade
5 F25-03000102W busk, gummistop
6 F25-03000103W fastgørelse, marmelade
7 F25-03000104W møtrik, marmelade
8 F25-03000023W beslag, marmelade
9 GB/T97.1-6 skive 6
10 GB/T5783-M6X20 Bolt m6x20
11 GB/T84.5-ST5.5X19 skrue, panhoved st.5,5x19
12 F25-03000013W marmelade, unormalt gummi
13 F25-03000024W marmelade “b”
14 F25-03000025W papirstop, accelerografkabel
15 F25-03030003W rocker, prop
16 GB/T879.2-2X10 søjleformet pin
17 F25-03030005W rocker, prop
18 F25-03030004W ledstang, skift
19 GB/T96-5 stor skive 5
20 F25-05160002 forår
21 F15-00000012 forår
22 F25-03000027W plade, skift
23 F25-03000028W busk, begrænset plade
24 F25-07000005W fastgørelseskontrolkabel
25 F25-07000200W styrekabelsamling (4.26m = 14 ')
26 F25-07000003W Plade, ringent
27 GB/T5287-1985 super vaskemaskine 6
28 GB/T5783-2000 Bolt m6x25
29 F25-03000029W marmelade, rektangel
30 F25-05090002W c.d.i. kabelsamling
31 F25-07000006W tynd låsemøtrik
32 GB/T97.1-10 skive 10
33 F25-01000007W Plade
34 GB/T889.2-M10X1.25 tynd låsemøtrik m10x1.25
35 JASOF40424-016 O ring
36 F25-01010012W møtrik, plast
37 F25-07000301W ledstang, drejning
38 F25-07000304W nød
39 F25-07000303W rør, bolt
40 F25-07000302W Bolt
41 F25-07000300W forbindelsesstangsamling

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se