Eksploderet styring Parsun F20AEFI påhængsmotor.

Styretøj - Parsun F15A / F20A

# En del Navn
1 F20-01020200 styrehåndtag assy
2 GB/T820-M5x25 skrue m5x25
3 GB/T848-10 lille skive 10
4 F4-01090007 forår
5 F4-01090006 bøsning
6 F4-01090003 friktion
7 F15-01030100 håndtag, gashåndtag
8 GB/T9074.14-M6X20 Bolt m6x20
9 F15-01030005 Bliv
10 F4-01090401 prop, hænge reb assy
11 T40-01020101 motorstopkontakt assy
12 F15-01030200 Bolt
13 GB/T91-1.6x12 split 1,6x12
14 F4-08000014 mærke 1
15 F4-08000016 mærke 3
16 F15-01030001 styrehåndtag
17 F15-01000007 busk, håndtag (høj)
18 F15-01000008 vaskemaskine
19 F15-01000009 vaskemaskine, bølge
20 F15-01000012 skive, nylon
21 F15-01000011 busk, håndtag (lav)
22 F15-01000013 dækplade, styrehåndtag
23 GB/T889.2-M10x1.25 låsemøtrik m10x1,25
24 F20-01020100 gasspjældkabel assy
25 GB/T823-M6x16 skrue m6x16
26 GB/T97.1-6 skive 6
27 F20-01000003 dæksel, styrebeslag
28 F8-08000010 mærke, gearskifte
29 F20-01000001 jakke, gummi
30 GB/T5783-M6x14 Bolt m6x14
31 F20-01000002 presseplade
32 GB/T9074.14-M6X25 Bolt m6x25
33 F25-00000004 stor skive 6
34 F15-00000008 bøsning
35 F15-00000009 vaskemaskine, bølge
36 F20-00000008 håndtag, gearskift
37 F20-00000009 stang, forbindende
38 F15-00000012 spændetang Φ1,8

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se