Eksploderet billede underkabinet driver 2 Parsun F20AEFI påhængsmotor.

Nedre kabinetdriver 2 - Parsun F15A / F20A

# En del Navn
1 GB/T823-M4x30 skrue m4x30
2 F20-04000002E vandindløb
3 GB/T9074.14-M6X30 bolt, sekskant m6x30
4 GB/T97.1-6 skive 6
5 GB/T861.1-6 skive, låsning 6
6 F20-04000003E Anode
7 F15-06000015 pude, propel
8 F15-06090000-10 Propell erassy 3-91/4"x10"
8 F15-06090000-11 propelassy 3-91 / 4 "x11"
8 F15-06090000-8 Propell erassy 3-91/4"x8"
8 F20-04050000 propel assy 3-91/4 "x12"
9 GB/T96-10 skive 10
10 F15-06000016 møtrik, sekskant
11 GB/T91-2,5x20 stift, skår 2,5x20
12 GB/T5783-M8x30 bolt, sekskant m8x30
13 GB/T97.1-8 skive 8
14 F15-06020005 tætning, gummi
15 F15-00000013 pin, dyvel
16 GB/T889,1-M4 møtrik, låsning m4
17 F20-04000000EL nedre kappe assy
17 F20-04000000ES nedre kappe assy
18 GB/T820-M6x20 skrue m6x20
19 T5-03000016 vandindløb
20 F20-04000009E vandrør b
21 F20-02000005 busk, rør
22 F20-02000101L vandrør (l)
22 F20-02000101S vandrør
23 HT-2.5x50 kabelbindere 2,5x50
24 F20-02000007 tætning, vandrør

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se