Eksplosionsbeslag 2 Parsun F20A påhængsmotor.

Beslag 2 - Parsun F15A / F20A

# En del Navn
1 F20-01010000 styretøjsbeslag (l)
1 F20-01010000S styretøjssamling (er)
2 GB/T900-M10x1.25x82 Bolt m10x1.25x82
3 GB/T5783-M8x30 Bolt m8x30
4 GB/T97.1-8 skive 8
5 F20-02020200 spjældmontering
6 F20-00000005 Plade
7 GB/T6170-M10X1.25 møtrik mloxl, 25
8 F20-01030000 styringsfriktionsenhed
9 F20-01030001 fast plade "a"
10 GB/T97.1-5 vaskemaskine 5
11 GB/T5783-M5x16 Bolt m5x16
12 F20-01030002 skrue, justering
13 F20-01030008 busk "en"
14 F20-01030011 vaskemaskine "en"
15 F20-01030004 håndtag, justering
16 F20-01030005 jakke, håndtag
17 F20-01030006 vaskemaskine, nylon
18 F20-01030007 Friktion
19 F20-01030010 Busk "b"
20 F20-01030009 fast plade "b"
21 F20-01030003 vaskemaskine "b"
22 GB/T889.1-M10x1.25 låsemøtrik mloxl, 25
23 GB/T5783-M5x20 Bolt m5x20
24 F15-01000003 vaskemaskine, højde
25 F15-01000001 busk, højde
26 F15-01000002 låseblok
27 F15-01010303 tætning, låsebolt
28 GB/T5787-M6x20 Bolt, flange
29 F15-01000004 busk, lav
30 GB/T3452.1-30x3.55 o ring 30x 3,55
31 F15-01000006 vaskemaskine, lav
32 F20-00000002 spjældblok "a"
33 F20-00000003 spjældblok "b"
34 F20-00000001 dæksel, monteringsspjæld
35 GB/T6177-M8 møtrik m8, flange
36 F20-00000004 spjældblok foran
37 GB/T5782-M8x105 Bolt m8x105
38 GB/T5782-M8x85 Bolt m8x85
39 F20-02000002 ledning, bly
40 GB/T97.1-6 skive 6
41 GB/T5783-M6x10 Bolt m6xl0

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se