Sprængt billede af nederste beklædning og drev 2 Parsun F2.6 udenbord.

Nederste hus og drev 2 - Parsun F2.6

# En del Navn
1 F2.6-02000003 vandrør
1 F2.6-02000003L vandrør l
2 F4-02040002 i-formet elastik
3 F15-00000013 Pin
4 F4-03000025 afstandsstykket
5 F2.6-03010000 propelsamling 3-71 / 4 "x6"
5 F2.6-03010000-5 propelsamling 3x73 / 8 "x53 / 8"
6 F4-03000026 vaskemaskine
7 F4-03080000 møtriksamling
8 GB/T91-2.5x30 stift, splint
9 F4-03000022 Anode
10 GB/T861.1-6 vaskemaskine, indvendig hak
11 GB/T5783-M6X12 Bolt m6x12
12 GB/T97.1-6 vaskemaskine
13 GB/T5783-M6X30 Bolt m6x30

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se