Eksploderet syncylinder og krumtaphus 1 Parsun F2.6 udenbordsmotor.

Cylinder og krumtaphus 1 - Parsun F2.6

# En del Navn
1 GB/T5783-M6X20 Bolt m6x20
2 GB/T97.1-6 skive, plade
3 F2.6-04000501 låg, termostat
4 F4-04000011 pakning, temostat
5 F4-04070003 Anode
6 GB/T818-M5X25 skrue, panhoved m5x25
7 F4-04010002 rør, samling
8 F2.6-04000007 rør, vand
9 T15-04000010 Termostat
10 F2.6-04000005 pakning, cylinderafdækning
11 166F-010104 ventilstyrbøsning
12 F2.6-04040100 topstykke samling
13 F15-04000005 spillet vandforsamling
14 F15-00000013 Pin
15 F2.6-04000001 pakning, topstykke
16 BR6HS tændrør
17 F4-04000034 Bolt
18 GB/T5783-M6X16 Bolt m6x16
19 F2.6-07000008 mærke 8
20 F4-08000110 mærke 10
21 F2.6-04000006 dæksel, topstykke

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se