Eksploderet visning af oliepanel Parsun F15 udenbords.

Olie pande - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 F15-04000001 oliebeholder
2 F15-00000006 pin, dyvel
3 F15-04000007 segl, abnormitet
4 F15-07120105 jakke, si
5 F15-07120100 silmontering
6 F15-09030002 bøjle a
7 F15-07120001 rør, olie
8 F15-07110000 oversvømmelsesventilsamling
9 F15-00000100 oliepind
10 GB/T5783-M6x20 bolt, sekskant m6x20
11 GB/T97.1-6 skive 6
12 F15-04000006 pakning, udstødningsrør
13 F15-04010000 rør, udstødning
14 GB/T5783-M6x16 bolt, sekskant m6x16
15 F15-04010004 forsegling, ekst,
16 F15-04000004 jakke, olieaftapning
17 F15-04000002 bolt, olieaftapning
18 F15-04000003 vaskemaskine
19 F15-04000008 olietætningsring
20 F15-04000005 vandnippel

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se