Eksploderet visning nederste beklædning og drev 2 Parsun F15 påhængsmotor.

Nederste hus og drev 2 - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 GB/T820-M5x25 skrue m5x25
2 F15-06000003 vandindtag b
3 GB/T5783-M6x30 bolt, sekskant m6x30
4 GB/T97.1-6 skive 6
5 GB/T861.1-6 vaskemaskine, låsning 6
6 F15-06000004 Anode
7 F15-06000015 pude, propel
8 F15-06090000-10 propel 3-91 / 4 "x10"
8 F15-06090000-11 propel 3-91 / 4 "x11"
8 F15-06090000-8 propel 3-91 / 4 "x8"
8 F15-06090000-9 propel 3-91 / 4 "x9"
8 F20-04050000 propel 3-91 / 4 "x12"
9 GB/T96-10 skive 10
10 F15-06000016 møtrik, sekskant
11 GB/T91-2.5x20 stift, skår 2,5x20
12 GB/T5783-M8x30 bolt, sekskant m8x30
13 GB/T97.1-8 skive 8
14 F15-06020005 tætning, gummi
15 F15-02010003 forsegling, vandrør
16 F15-02000005 rør, vand l
16 F15-02000005S rør, vand s
17 F15-02000006 firkantet tætning, vandrør
18 F15-00000013 pin, dyvel
19 GB/T6182-M5 møtrik, låsning m5
20 F15-06000002 vandindtag a
21 F15-06100000L nederste huskonstruktion l
21 F15-06100000S nedre caslng-enhed s

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se