Eksploderet visning kontrol system Parsun F15 udenbords.

Kontrolsystem - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 F15-07000015 link, accelerografkontrol
2 F15-07000016 fælles accelerografkontrol
3 GB/T5782-M6x55 Bolt m6x55
4 GB/T97.1-6 skive 6
5 GB/T96-6 stor skive 6
6 F15-07000012 bush accelerograf håndhæve
7 F15-07000014 remskive, passivitet
8 F15-07000013 remskive, kør
9 GB/T5783-M6x10 Bolt m6x10
10 F15-07000011 beslag, kontroltråd
11 GB/T5783-M6x25 Bolt m6x25
12 F15-05040002 beslag, skiftestang
13 F15-05040001 rocker, prop
14 F15-05040100 håndtag, gearstang
15 GB/T5783-M6x20 Bolt m6x20
16 F15-05000032 stopfjeder
17 F15-05000031 forår
18 F15-05000034 gearstang l
18 F15-05000034S gearstang s
19 F15-05000035 søjlet møtrik
20 GB/T6170-M6 møtrik m6
21 F15-00000012 forår
22 GB/T879.2-3x20 Pin, sprincΦ3x20

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se