Eksploderet visning fw nederste krølle og beslag Parsun F15 udenbords.

Fw bundbeklædning og beslag - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 F25-07000005W fastgørelseskontrolkabel
2 F15-11010000W kontrolkabel
3 F25-07000003W Plade, ringent
4 F15-00000012 forår
5 GB/T96-5 stor skive 5
6 GB/T5783-M6X25 Bolt m6x25
7 GB/T5287-6 stor skive 6
8 F25-03000027W plade, skift
9 F25-03000028W busk, begrænset plade
10 F15-05040103W ledstang, skift
11 F25-05160002 forår
12 F25-03030003W rocker, prop
13 GB/T879.2-3X20 søjleformet pinΦ3x20
14 F15-03000013W marmelade, unormalt gummi
15 F25-03000029W marmelade, rektangel
16 F25-03000024W marmelade “b”
17 F25-03000025W papirstop, accelerografkabel
18 F25-03000022W busk, bølge
19 GB/T84.5-ST5.5X19 skrue, panhoved st.5,5x19
20 F25-03000023W beslag
21 GB/T5783-M6X20 Bolt m6x20
22 GB/T97.1-6 skive 6
23 F25-03000101W marmelade
24 F25-03000102W busk, gummistop
25 F25-03000103W fastgørelsesmarmelade
26 F25-03000104W møtrik, marmelade
27 F15-03000100W syltetøjssamling
28 F25-03000021W vandrør
29 F15-07150400W c.d.i. kabelsamling
30 GB/T5783-M8X30 Bolt m8x30
31 GB/T97.1-8 skive 8
32 F15-11020003W Plade
33 GB/T6170-M8 møtrik m8
34 JASOF40424-016 O ring
35 F25-01010012W møtrik, plast
36 F25-07000006W tynd låsemøtrik
37 F15-11020002W Bolt
38 GB/T97.1-10 skive 10
39 F25-07000303W rør, bolt
40 F25-07000304W nød
41 F15-11020001W ledstang, drejning
42 F15-11020000W forbindelsesstangsamling

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se