Sprængningsbeslag 2 Parsun F15 påhængsmotor.

Beslag 2 - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 GB/T6170-M8 møtrik m8
2 F15-00000004 Plade
3 GB/T900-M8x50 bolt, dobbelt hoved m8x50
4 F15-02010000 dobbelt hul støddæmper samling
5 GB/T5783-M6x25 Bolt m6x25
6 GB/T97.1-6 skive 6
7 F15-02010003 tætning, vandrør
8 F15-00000016 stor skive
9 F15-01020001 beslag, ror l
9 F15-01020001S beslag, ror s
10 F15-01000003 vaskemaskine over
11 F15-01000001 busk, over
12 F15-01000002 plade, lås
13 F15-01010303 tætning, låsebolt
14 GB/T5783-M6x20 Boltm6x20
15 JB/T7940.1-M6 oliesmør m6
16 F15-01000004 busk, nedenunder
17 GB/T3452.1-30x3.55 O ring 30x3,55
18 F15-01000006 vaskemaskine nedenunder
19 F15-00000002 monteringsspjæld, venstre og højre
20 GB/T6177-M8 møtrik m8
21 F15-00000001 skal, monteringsspjæld
22 F15-00000003 monteringsspjæld, foran
23 F15-02000003 stram ledning, jordforbindelse
24 GB/T97.1-8 skive 8
25 GB/T5782-M8x105 Bolt m8x105
26 GB/T5782-M8x85 Bolt m8x85

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se