Sprængt billede øvre kappe Parsun F15 påhængsmotor.

øvre kappe - Parsun F9.9 / F15

# En del Navn
1 F15-02000001 øvre caslng
1 F15-02000001S øvre kappe
2 F15-00000015 kappe, øvre kappe
3 GB/T5783-M6X16 sekskantbolt m6x16
4 F15-00000006 pln, dyvel
5 F15-02000007 forsegle
6 F15-00000005 pakning
7 F15-03000002 gummirør, udstødning
8 F15-03000001 clapboard, udstødning
9 F15-03000003 tætning, clapboard
10 GB/T818-M6x25 Bolt m6x25
11 GB/T6170-M6 møtrik, sekskant m6
12 GB/T5783-M8x45 bolt, sekskant m8x45
13 GB/T97.1-6 skive 6
14 GB/T97.1-8 skive 8
15 GB/T93-6 skive, fjeder 6

Du kan bestille reservedele direkte på hjemmesiden, bare klik på varenummeret / navnet på listen.
Reservedele sendes fra Sverige ofte samme dag.
Hvis du har brug for at kontakte os, kommunikerer vi på engelsk (eller svensk), send os en e-mail til info@parsun.se