Avatud vaate silinder ja karter 2 Parsun F4 ääres.

Silinder ja karter 2 - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 GB/T5783-M6X16 polt, kuusnurk
2 F4-04000018 kate, silindripea
3 F4-04000017 tihend, silindri kate
5 F4-04080100 silinder, pea
6 F4-04000003 tihvt, õõnes
7 F4-04000014 tihend, silindripea
8 GB/T5782-M6X45 polt, kuusnurk
9 BR6HS pistik, säde
10 F4-04000034 polt, silindripea "b"
11 F4-04000033 polt, silindripea "a"
12 GB/T5783-M8X14 polt, kuusnurk
13 F4-0400006 seib, plaat
14 T15-04000010 termostaat
15 GB/T97.1-6 seib, plaat
16 GB/T5783-M6X20 polt, kuusnurk
17 F4-04000012 toru, tagasi
18 F4-04010002 valada vett
19 F4-04070001 kate, termostaat
20 F4-04070100 kaane- ja vooluveekogum
21 F4-04000011 tihend, termostaat
22 F4-04070003 anood
23 GB/T818-M5X25 kruvi, pannipea

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se